Kosikoop Açılış Etkinliği

Kosikop Sanayi Sitemizin açılışını değerli katılımcıların eşliğinde 4 Kasım 2017 tarihinde gerçekleştirdik.

Açılışımız, Tekirdağ Valimiz Sayın Mehmet CEYLAN Beyefendi başta olmak üzere, Çerkezköy Kaymakamımız Sayın Atilla Selami ABBAN, Çerkezköy Belediye Başkanımız Sayın Vahap AKAY, Sayın üyelerimizin ve misafirlerimizin katılımlarıyla Mustafa Kemal ATATÜRK ve şehitlerimiz için 1 dakikalık saygı duruşu ile başladı.

İstiklal Marşı’mızın ardından protokol taktidimi ile devam eden açılışımızda, Kosikop Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Gafur KOÇ ve Yönetim Kurulu Üyemiz Sayın İbrahim Halil ERALP konuşmalarını yaptılar. Tekirdağ Valimiz Sayın Mehmet CEYLAN’ın konuşmasının ardından plaket törenimizi gerçekleştirerek bu süreçte emeği geçen herkese temsili olarak teşekkürlerimizi sunduk.

Dünden bugüne bu meşakkatli süreci özetleyen bir slayt gösterimiz müzik eşliğinde arka planda devam ederken, kürsü önünde açılış için kurdele kesimini gerçekleştirdik.

Açılış etkinliğimiz misafirlerimize yemek ve içecek ikramlarımız ile devam etti.

Yıllardır üyelerimizin özverili gayretleri, birçok değerli kişi, kurum ve kuruluşun emeklerini ve zamanlarını verip ellerinden gelenin en iyisini yaparak inşaat, alt yapı, enerji, iletişim, güvenlik ve çevre düzenlemelerini bitirdiğimiz bu güzel sanayi sitemizin  iş dünyamıza, toplumumuza ve ülkemize hayırlı olmasını dileriz.


Kosikop Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Gafur Koç’un açılış konuşma metni:

Sayın valim
Sayın belediye başkanım
Sayın kaymakamım
Sayın kamu kurum temsilcileri
Sayın tüzel kurum temsilcileri
Sayın hanımefendiler beyefendiler
Bugün, mutlu ve gururlu günümüzde davetimize teşrifleriniz bizi onurlandırdı.

Kooperatifimiz, 1996 yılının ekim ayında kuruldu. Uzun bir süre uygun arazi aradık. 2002 yılında Trakya’dan bir ışık doğdu. Takip ettik. İşte buradayız.
Ne mutlu bize ki Trakya ailesinin bir üyesi olduk.
(Konuşmanın devamı için buraya tıklayın …)