Genişletilmiş üye toplantısı

Genişletilmiş üye toplantısı

20 Aralık 2013

Gündem:

1- Bu yıl toplantı tarihine kadar yapılan işler hakkında üyelere, başkan İ.Halil ERALP tarafından bilgi verildi. Kura çekimi konusunda bilgi alışverişi yapıldı. Genel eğilim bahar aylarında yapılması benimsendi.

2- Islah Organize Sanayi Bölgesi: Başkan İ.Halil Eralp ve Uğur DÜNDAR, kooperatifimizin Islah Organize Sanayi Bölgesi haritası içine alındığını belirterek konu hakkında üyelere bilgi verdiler. Islah işlemleri tamamlandıktan sonra O.S.B olunacağı getirisi, götürüsü konuşuldu tartışıldı.

3- Üyelere Belediyenin imar arttırımı yaptığı inşaatımız içinde 12.000 m2 projede artırım yapılabileceği bilgisi verildi. Bu ek inşaatın parsellerdeki sosyal tesise tahsis edilen yerlere yapılabileceği üyelere iletildi. Bunun yaklaşık bir maliyeti aktarılınca, genel eğilimin ek inşaatın iş yerlerinin bitiminden sonra düşünülmesi gerektiği eğilimi ağırlık bastı.

4- Yönetim kurulunun içine mühendis vasıflı, öz verili çalışabilecek arkadaşların girmesi fikri yöneldi ve Genel Kurul’a kadar bu tür arkadaşların teklifte bulunmaları istendi.

5- 2013 yılı Olağan Genel Kurul toplantısının 16 Şubat 2013 tarihinde yapılmasına karar verildi.